Apie mus

Apie mus: kas esame ir vardan ko dirbame

2020 m. steigdami įmonę MB „TOJO“ vadovavomės pagrindine idėja, kad perkraustymas ir siuntų, krovinių gabenimas turi būti prieinamas visiems.

Jei ketinate išvykti į kitą šalį, o gal grįžtate į Lietuvą, mielai padėsime perkraustyti jūsų turtą, nuvešime jus ir jūsų augintinius. Pagrindinė kryptis – Lietuva-Danija-Lietuva, tačiau perkraustymo paslaugas teikiame Lietuvoje ir visoje Europoje.

Suprantame, kad kartais prireikia skubių paslaugų, todėl vykdome Express pervežimus ir galime į Daniją ar iš jos siuntą pristatyti per maždaug 24 valandas.  Pervežimus vykdome įvairaus dydžio krovininiais mikroautobusais.

Tvarumas transporto versle

Mūsų misija: sukurti žmonėms patogias pervežimo paslaugas, kad atstumas nebūtų kliūtis. Plėsti teikiamų paslaugų teritoriją ir nuolat gerinti aptarnavimo kokybę.

Vertybės: tvarumas ir atsakomybė lydi mūsų sprendimus. Perveždami jūsų daiktus, siekiame prisidėti prie vartojimo mažinimo, kad kuo mažiau išmestumėte ir kuo ilgiau pasinaudotumėte savo turtu.

Transporto paslaugas teikiame fiziniams ir juridiniams asmenims.

Saugios pervežimo paslaugos

Esame licencijuota krovinių pervežimo įmonė. Visi kroviniai apdrausti CMR draudimu, todėl galite jaustis saugūs. Jūsų siunta, krovinys ar asmeniniai daiktai saugiai pasieks tikslą.

Nuolat keliame kvalifikaciją, rūpinamės transporto priemonėmis ir auginame paslaugų kokybę, kad suteiktume jums kuo platesnes pervežimo, logistikos galimybes.

Susisiekite jau dabar ir įvardinkite, kokios pervežimo paslaugos pageidaujate. Jei turite papildomų klausimų, mielai atsakysime. Su mumis susisiekti galite šiais kontaktais: Tomas: +37060340646 / +4550103927 Jonas: +37061695725 / +4550635668; vadyba@tojo.lt .