Pervežimų kainos

 

Protingos „TOJO“ pervežimo ir perkraustymo paslaugų kainos

„TOJO“ komanda savo klientams stengiasi pasiūlyti aukštą pervežimo paslaugų kokybę už geriausią įmanomą kainą. Atsakingi darbuotojai, ilgametė darbo patirtis ir savo srities išmanymas leidžia mumis pasitikėti. Galime perkraustyti jūsų sandėlį, parduotuvę, biurą, butą, namą, jei reikia, iš vienos vietos pervežti prekes, siuntinius, ar net jus pačius. Klientui pageidaujant, daiktus ne tik nuvežame iš taško A į tašką B, bet ir supakuojame, pakrauname, iškrauname.

Paprastai pervežimo kainas deriname individualiai su klientu, kai žinome, koks yra tikslus gabenamo daikto svoris ir išmatavimai. Jums nereikės patiems rūpintis transportu, sukti galvą, kaip viską tinkamai supakuoti ir kaip nugabenti ten, kur reikia. Su mumis bet koks jūsų siuntinys bus saugus ir laiku pristatytas nurodytu adresu.

Tolimi atstumai – ne riba

Pervežimo paslaugas teikiame Lietuvoje ir už jos ribų (Danija, Šiaurės Vokietija), todėl ir kainos skaičiuojamos atitinkamai atsižvelgiant į atstumą. Į Šiaurės Vokietiją bei Daniją galime nugabenti jūsų krepšius, lagaminus, dėžes, dviračius, buitinę techniką, motorolerį ar net motociklą. O jei reikia, mūsų pervežimo paslaugomis galite pasinaudoti ir patys – saugiai nukeliauti darbo reikalais ar aplankyti draugų, giminaičių.

Paslaugas atliekame greitai, atsakingai, saugiai. Mumis gali pasitikėti ir privatūs asmenys, ir verslai.

Su savo klientais stengiamės palaikyti atvirą ir pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą. Klientui pageidaujant, „TOJO“ komanda pasirūpins viskuonuo transporto parinkimo iki daiktų nunešimo į nurodytą vietą. Taigi siekiant, kad siuntų ar krovinių pervežimo paslaugos būtų atliktos nepriekaištingai ir nepareikalautų milžiniškų išlaidų, darbą būtina patikėti profesionalams, kurie jį atliks greičiau ir patikimiau, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.