Tarptautinis perkraustymas

perkraustymas

Perkraustymas yra ganėtinai varginantis ir daug streso reikalaujantis procesas. Jeigu esate vieni – keturios stiprios papildomos rankos neabejotinai sutaupys ne vieną valandą jūsų laiko. Apsaugos krovinius nuo pažeidimų perkraustymo metu.

Mūsų perkraustymo paslaugos Copengahoje ir už jo ribų apima įvairių daiktų, baldų, statybinių atliekų išvežimą ir pristatymą į kitą vietą. Visi baldai yra saugiai apdengiami skaidria plėvele. Daiktai sudedami į skirtingo dydžio dėžes, itin trapūs ir reikalaujantys kruopštumo bei atsargumo – įviniojami į burbulinę plėvelę. Krovėjų paslaugos itin praverčia neturint talpaus automobilio vežant nepatogių gabaritų krovinius – minkštas sofas, virtuvės ar miegamojo baldus, technikos įrenginius.

Mūsų darbuotojai pasirūpins viskuo – nuo transporto pritaikymo vežti atitinkamus krovinius iki jų pristatymo į nurodytą vietą. Patikėkite savo turtą šios srities veteranams. Per daug metų išmokome viską atlikti kuo įmanoma sklandžiau ir greičiau, laikydamiesi visų krovinių vežimo saugumo. Kiek kainuoja perkraustymo paslaugos? Pigiau, nei kitur. Paskambinkite arba parašykite mums ir įsitikinkite.