Tarptautinis perkraustymas

perkraustymas

Tarptautinio perkraustymo paslaugos

Kiekvienam žmogui per gyvenimą tenka bent vieną kartą persikraustyti iš vienos vietos į kitą. O kai kuriems net ir daugiau. Kad jūsų persikraustymas taptų džiugiu įvykiu, bet ne varginančiu ir daug streso reikalaujančiu procesu, šį rūpestį patikėkite „TOJO“. Papildomos rankos neabejotinai sutaupys ne vieną valandą jūsų laiko, apsaugos krovinius nuo pažeidimų ir patį procesą padarys ne tokiu sudėtingu. Pasitikėdami mumis galėsite nebesukti galvos kaip viską tvarkingai supakuoti ir išsigabenti į kitą vietą.

Kokias perkraustymo paslaugas mes teikiame

„TOJO“ tarptautinio perkraustymo paslaugos apima visą Europą. Į mus galite kreiptis kai reikia:

  • supakuoti įvairius daiktus ir pervežti į kitą vietą;
  • pergabenti baldus;
  • išvežti statybines atliekas.

 

Baldų perkraustymas

Perkraustant baldus gali kilti įvairių sunkumų, nes šis procesas reikalauja ne tik papildomo transporto, bet ir kitos pagalbos. Mes padėsime pakrauti, iškrauti baldus, užnešti laiptais ir įnešti į vidų. Patapykite savo finansus, pasaugokite nugarą, nerizikuokite gauti traumų benešdami sunkius baldus. Juk visa tai galite patikėti mums!

Mumis verta pasitikėti, nes:

  • turime patirties nešti baldus jų nesugadinant;
  • mokame juos tinkamai išardyti ir supakuoti;
  • turime visus reikalingus įrankius paslaugoms suteikti;
  • patikėti šį darbą profesionalams lengviau nei atlikti patiems.

Daiktų pervežimas

Daiktų pervežimo procesą organizuojame atsižvelgdami į būtinų pervežti namų apyvokos reikmenų, buitinės technikos, baldų bei kitų daiktų skaičių. Jei reikia, daiktus išmontuojame, surenkame, supakuojame į skirtingo dydžio dėžes. Itin trapius, dūžtančius ir atsargaus elgesio reikalaujančius daiktus papildomai įvyniojame į burbulinę plėvelę.

Daiktų pervežimo paslaugos itin praverčia neturint talpaus automobilio, tinkamo gabenti nepatogių gabaritų krovinius – minkštas sofas, virtuvės ar miegamojo baldus, technikos įrenginius ir pan.

Statybinių atliekų išvežimas

Statant naują būstą ar remontuojant senąjį, neišvengiamai prisikaupia įvairiausių statybinių atliekų, kurias sudėtinga išrūšiuoti, rasti joms vietą ir galiausiai pasirūpinti išgabenimu į specialias vietas, kur jos būtų tinkamai išrūšiuotos ir perdirbtos. Dėl šių priežasčių statybinių atliekų rūšiavimas ir išvežimas tampa išties sudėtingu ir atsakingu darbu, todėl jį patariame patikėti „TOJO“ specialistams.

Mūsų atsakomybė – išvežti jūsų statybvietėje likusias statybines atliekas ir užtikrinti, kad jos būtų toliau tinkamai utilizuojamos.

Mūsų darbuotojai pasirūpins viskuo – nuo transporto, pritaikyto vežti atitinkamus krovinius iki jų pristatymo į nurodytą vietą. Patikėkite savo turtą šios srities veteranams. Per daugelį metų išmokome viską atlikti kaip įmanoma sklandžiau ir greičiau, laikydamiesi visų krovinių pervežimo taisyklių. Paslaugas teikiame fiziniams ir juridiniams asmenims.  

Kiek kainuoja mūsų perkraustymo paslaugos? Pigiau nei kitur. Paskambinkite arba parašykite mums ir įsitikinkite.